Co jest ważne przy wprowadzaniu nowych smaków do menu dziecka? Konkurs z Cannpol babies

by - maja 11, 2018


Kochani mam dla Was cudowną wiadomość, po raz kolejny wraz z firmą Canpolbabies, organizuję konkurs, gdzie do wygrania są aż dwa zestawy Cute Animals ze zdjęcia:)

22 maja blog będzie obchodził 1 urodziny, dlatego tym bardziej się cieszę, że mam dla  Was prezenty do wygrania:)

Co trzeba zrobić, żeby wygrać zestaw ze zdjęcia?
1. Odpowiedz na pytanie:  "Co Waszym zdaniem zdaniem jest najważniejsze przy wprowadzaniu nowych smaków do menu dziecka? Od czego byście zaczęli? Na jakie możecie natrafić trudności?"
Zapraszam do udziału rodziców maluszków, jak i tych którzy spodziewają się dziecka. Forma dowolna: opis rzeczy, zdjęcia pokoju dziecka, itp. Jak widzicie zadanie jest bardzo proste😊
 
Regulamin konkursu:

1. Organizatorem konkursu jest właścicielka bloga
apetyczneksiazki a sponsorem  Canpol Babies
2. Konkurs trwa od dnia 11.05.2018 do 27.05.2018
3. Nagrodą w konkursie jest zestaw Cute Animals ze zdjęcia.
4. Zwycięzców wybiera organizator konkursu według najciekawszej pracy.
5. Wyniki zostaną ogłoszone w ciągu 2 dni od zakończenia konkursu i umieszczone będą na blogu  i Facebooku.
6. Zwycięzca ma obowiązek zgłosić się do organizatora w ciągu 3 dni w celu podania danych adresowych do wysyłki, w innym wypadku zostanie wybrany nowy zwycięzca  (na adres mailowy
apetyczneksiazki@gmail.com) Potrzebne dane: imię i nazwisko, adres wysyłki, telefon, adres mailowy.
7. Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany ani popierany przez serwis Facebook.
8. Wysyłką nagród zajmuje się sponsor konkursu i odbywa się ona na jego koszt jedynie na terenie kraju. Organizator konkursu nie odpowiada za termin i stan nadesłanej nagrody.
9. Jedna osoba może zgłosić tylko jedną pracę konkursową. Prace będą publikowane na bieżąco pod postem konkursowym na blogu.


Będzie mi miło jeśli:
1. Polubicie stronę Apetyczneksiazki i Canpolbabies
2. Polubisz i udostępnisz post konkursowy na Facebooku
3. Zaprosisz do zabawy 3 osoby
Swoje odpowiedzi możecie zgłaszać pod postem konkursowym na Facebook'u.
Zapraszam do wzięcia udziału i każdemu życzę powodzenia!

You May Also Like

4 komentarze

 1. Mateusz Kordek - Mój synek ma teraz 4 miesiące więc właśnie wchodzi w etap rozszerzania diety, robimy to z żoną powoli ponieważ po 1 ) dzieci karmione mlekiem matki nie muszą tal szybko rozszerzać diety a po 2) nasz Czaruś jest wcześniakiem więc jego wiek skorygowany to dopiero 2 miesiące.

  Ale już teraz daliśmy mu kilka razy do spróbowania marchewkę, zaczęliśmy od niej bo to "danie" jednoskładnikowe, więc najłatwiej moglibyśmy wyłapać wszystkie problemy, zwróciliśmy też uwagę na słoiczek jaki mu dajemy, wiecie, że w większości słoiczków o nazwie"marchewka" jest jej tylko ok 50 % ?!

  Ale do sedna. Co zrobić żeby dziecko w ogóle chciało próbować nowych smaków? My postawiliśmy na wesołą atmosferę, śmiejemy się do niego podczas jedzenia, śpiewamy, ale co najważniejsze, nie wmuszamy, chce zjeść 10 łyżeczek? proszę bardzo. Pluje już przy pierwszej ? ok, zobaczymy później albo jutro. Na razie to się sprawdza

  OdpowiedzUsuń
 2. Martyna Prandzioch Najważniejsze jest dziecko. Nasze dziecko a nie dzieci znajomych czy sąsiadów. Nie ważne ze Brajanek z drugiej klatki już wszystko je, bo może nasze dziecko jeszcze nie jest na to gotowe. Wystarczy słuchać dziecka a nie otoczenia (bo już powinien jeść to i to, a czemu dajesz mu tak mało, a czemu tak dużo, a czemu teraz, a daj mu kawałek tego, a czemu nie eko, jak to dajesz mu słoiczek, chce ci się gotować...) i rozszerzanie diety stanie się przyjemnością a nie wyścigiem szczurów.

  OdpowiedzUsuń
 3. Aleksandra Załęska Dziecko i dużo cierpliwości. Najważniejsze jest aby dziecka nie zmuszać i podążać za.jego smakami.

  OdpowiedzUsuń
 4. Roksana Cyrek Psychiczny luz i zaufanie dziecku . Jeśli dziecko odwraca głowę pluje i nie chce czegoś próbować odpuszczenie jest najlepszym co możemy dla niego zrobić

  OdpowiedzUsuń

Wpadnij na Instagrama